Wyjątkowe

Kryształy o wyjątkowych kształtach

ooo

Diament z Herkimer

Diament  Herkimer

ooo

blenda cynkowa


Blenda cynkowa

ooo

Serafinit

Serafinit 5

ooo

Geodki Agatowe

Geodka Agatowa 4AGeodka Agatowa 4Geodki Agatowe1Geodki Agatowe 2

ooo

Kryształy Masywu Ślęży – Dzwoniący, Śpiewający Kryształ

Masyw Góry Ślęży znany jest ze swojej potężnej mocy. Mało kto wie, że dookoła Ślęży odkryto bardzo wiele  miejsc wydobywania kryształu – między innymi pokłady bardzo rzadkiej odmiany – kryształu dymnego. Jeśli się przyjrzeć rozłożeniu tych miejsc – okolice Strzelina, Strzegomia, Jeleniej Góry z kotliną, Ząbkowic Śląskich i Kłodzka z całą kotliną aż do kopalni złota w Złotym Stoku – okaże się, że Ślęża jest otoczona „wychodzącymi spod ziemi” kryształami białymi i czarnymi. Przypadek? Czy niezwykłe miejsce jednoczenia się energii naszego dualnego świata – żeńskiej z męską, czerni z bielą, materii i ducha, Ziemi i Kosmosu!

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że pod całym tym ogromnym terenem rozprzestrzenia się potężny kryształ eteryczny czarny i biały, wirujące ze sobą i ukazujące wszystkie inne barwy, jak w dwóch przeplatających się tęczach.

Kryształy Masywu Ślęży są niezwykle energetyczne – porównanie z wielokrotnym światłem Herkimera – i są bardzo często wybierane przez osoby Duchowe – spośród wielu kryształów z różnych miejsc na świecie – na kryształy do pracy osobistej, różdżki, amulety. Są doceniane przez Indian i zauważane jakby miały specjalną, inną energię. Znamy to miejsce…

Jegłowa - Dzwoniący Kryształ 3Dzwoniący 3 Dzwoniący 2 Dzwoniący 1

ooo

Faden Kwarc

ooo

Kryształy Dwustronne

Comments are closed.