krótko o mnie:)

Katarzyna Bratumiła Barczyńska

Kasia Barczyńska

W tym roku –  2016  – główną uwagę poświęcamy roli RYTMU i RÓWNOWAGI w naszym codziennym życiu.

Równowaga i trzeźwość w przypomnieniu sobie jak działają kryształy w naszych ciałach – w ciałach roślin i zwierząt – w kosmosie…
Pozwala to na stopienie się zupełnie struktur obcych dla Człowieka – struktur strachu i zawikłania w wymyślonych wizjach naszego życia.

W chwili obecnej postrzegam siebie jako towarzysza od przypominania –  jak tworzyć przestrzenne struktury energetyczne (na podstawie kilkunastu lat badań nad energetyką kościołów gotyckich), przypominam jak naturalnie tworzyć odczyt i zapis wiedzy z przestrzeni i tworzyć metody pracy z kryształami – dla kryształów w człowieku, jego kryształowym polu osobistym oraz połączeń z Ziemią i Wszechświatem.

Na spotkaniach uczymy się czytania z pola kryształowego informacji i inicjowania Mocnych, energetycznych decyzji do zmian u osób „chwilowo zagubionych”:), poszukujących odpowiedzi, zdrowia, celu i szczęścia w życiu

Propaguję wiedzę opartą na latach doświadczeń  z kryształami i słowiańskim widzeniu świata – opartym o Ziemię połączoną z Kosmosem.

Przypominam na spotykaniach o naturalnych dla nas i używanych kiedyś swobodnie  Kryształowych Strukturach Mocy Człowieka – Serce i Grasica jako Centrum Wszechświata, Skrzydła Jedności – łączność  z Wszechświatem, Koło Mądrości  i  Mocy, Korona przymiotów królewskich człowieka

Ponownie poruszam zagadnienia Przejścia przy Narodzinach i Odejściu Ciała – tym razem na bazie informacji i wsparcia od naszych ludzkich kryształów, Kryształowych mandali, żywiołów i świata roślin i zwierząt – ruszają warsztaty i wykłady.

Zawodowo byłam wykształcona jako architekt inżynier, doktor historii architektury Politechniki Wrocławskiej – ze specjalnością początków gotyku klasycznego na Śląsku – gotyku dającego połączenie Nieba i Ziemi poprzez Człowieka.  Byłam kilkuletnim wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego kształcąc dokumentalistów zabytków.

Prywatnie: Po śmierci synka otworzyły mi się możliwości „czytania z przestrzeni” i kontaktów z energiami otoczenia, co doprowadziło do rozwoju tych umiejętności oraz szybkich i gwałtownych zmian zawodowych i osobistych.

Od kwietnia 2013 roku mieszkam (wraz z rodziną)  w mini wsi w Górach Kocich, niedaleko Trzebnicy, co dało mi nareszcie! okazję do badania pola kryształowego Przyrody, obserwowania i odtwarzania pierwotnej energetyki roślin uprawianych przez człowieka.

Prowadzę również doświadczenia nad tematyką kryształowych ogrodów oraz harmonizacją otoczenia domu i jego wnętrza – poprzez wprowadzanie elementów żywiołów i struktury kryształowej.

***

———————————————————————————————————————–

***

***

film z Kongresu kryształowego – w drodze…

***

***

***

***

***

***

 

Comments are closed.