GABINET

🙂

Wrocław – gabinet masażu „Masaże dla Kobiet”

Gościnnie zapraszam na kryształy do gabinetu we Wrocławiu u Agnieszki – masującej kobiety od lat 🙂 namiary na jej propozycje, które absolutnie serdecznie polecam –

https://www.facebook.com/search/top/?q=masa%C5%BCe%20dla%20kobiet

Tutaj właśnie jest możliwość skorzystania  z kilku metod naturalnego oddziaływania struktur kryształowych  w 2 czwartki w miesiącu 🙂

 

adres: pl. Maksa Borna 1 A, w klubie fitness za przychodnią

***

harmonogram wstępny:

2018

*********

 

wrzesień 2018:

20 września  – zapisy na 9.00,  12.00 i 14.00 i 16.00

27 września  – zapisy na 9.00,  12.00 i 14.00 i 16.00

***

październik 2018:

11 października – zapisy na 9.00,  12.00 i 14.00 i 16.00

25 października – zapisy na 9.00,  12.00 i 14.00 i 16.00

godziny mogą ulec modyfikacji w zależności od rodzaju wybranego wariantu kryształowego 🙂

tel. 509 089 083  –   proszę dzwonić  między 12-tą a 17-tą

***

kasia w mandali 2******

Kryształy – regeneracja i witalizacja organizmu

Propozycje gabinetowe:

 1. 1.  Głęboka relaksacja i regeneracja   

  – optymalnie 3-5 spotkań – wspomaganie leczenia ciała, stanów depresji, wyczerpania, przewlekłych chorób i przemęczenia ogólnego – ok. 60-90 min. relaksowania na leżąco w specjalnie dobranych układach minerałów z rozpoznaniem dalszego działania na co dzień, opowieści o ułożonym wzorze i kolorach, razem z rozmową wstępną ok. 2 godz.
  – 190 zł pojedyncze spotkanie, każde następne w serii – 150 zł

*

 1. 2.     Czytanie informacji pola kryształowego

 2. – pozyskanie podstawowych 2-3 najważniejszych informacji do dalszego wprowadzania świadomej zmiany, dla osób w trudnych sytuacjach życiowych, przy zamieszaniu w podjęciu decyzji, stanach lękowych i depresji
  – ok. 45 min. plus rozmowa rozpoznawcza – razem 90 min – 160 zł

*

 1. 3.     Czytanie pola kryształowego plus głęboka relaksacja w  osobistej mandali z minerałów – połączenie 1 i 2

 1.  – ok. 3  godz. – potężna zmiana w strukturach energetycznych człowieka, dająca możliwość zmian w materii i sposobie działania, myślenia, nowego życia, przyjemny i jednocześnie dynamiczny czas – 270 zł

*

 1. 4.    Dobranie osobistych kryształów i minerałów

   – 50 zł dobranie rodzaju minerału plus koszt kryształu lub minerału lub zestawu kamieni,
  przy powyższych zabiegach dobór gratis

*

 1. 5.     Dobranie struktury i minerałów – mandala indywidualna, domowa lub do miejsca pracy

  –  harmonia z otoczeniem – przystosowanie energii otoczenia do własnych przestrzeni życiowych – połączenie świadomie z Naturą – sen, sypialnia, praca, gabinet, dom, ogród, mini miejsca mocy – od 90 – 999 zł…

   

 2. 6.    Albumy  „Mandale kryształowe”  i „Kryształy w życiu człowieka”

  Najnowsze na rynku minerałów książki o naturalnym i całościowym podejściu do Natury kryształu. Minerały przede wszystkim są połączone z pozostałymi światami Istot Żywych – roślin, zwierząt, ludzi i ciał niebieskich jako jeden energetycznie organizm wspólnie działający i zasilający się nawzajem. Ekskluzywne, przepiękne wydanie – idealny prezent czy własna księga zaglądania dla serca 🙂

 ***

W Polu Kryształowym Człowieka…

Mamy wiele ścieżek wiedzy o budowie energetycznej człowieka. Moje poznanie prowadzi przez przestrzenie, które nie mają swoich źródeł pisanych ani ustnych w znanych filozofiach czy naukach. Poznanie przyszło poprzez odczyt rękami dookoła ciała człowieka i kilka lat badania tego niepojętego zjawiska.
Człowiek, w moim odczycie, wygląda jak portal pomiędzy wszechświatami – co najmniej dwoma, równie ogromnymi i równie energetycznymi. „Nasz wszechświat” widoczny z jednej strony człowieka ukazuje nam postać podobną do Słońca czy Jeża (dwa potężne symbole prasłowiańskie). Cały tułów jest wirem z którego nieustannie „wypływają” niezliczone ilości nici czy promieni. Nici te tworzą na zewnątrz ciała bardzo specyficzne połączenia i kształty, przypominające formy spotykane na Ziemi.
Kształty pola czy struktury mają swoje odwzorowania w elementach świata roślin i zwierząt oraz elementów ziemi czy minerałów. Ślady wykorzystania tej wiedzy możemy spotkać w naturalnej postaci w strojach ludowych oraz świadomie stosowanych jako wzmocnienie energetyki własnej w strojach panujących – od najdawniejszych czasów. Każdy Człowiek posiada pełne wyposażenie we wszystkie kształty i funkcje struktur, ale nie ze wszystkich na raz korzysta. Struktury wykorzystywane w danej chwili są napełnione energią z wiru serca i działają w materii naszego świata trójwymiarowego i zdarzeń.
Podstawowe formy pola układają się pasmami w elementy przypominające – podałam najbliższe dla mnie skojarzenie: skrzydła przednie i tylne, skrzydełka w okolicy łydek i głowy, elementy głowy przypominające formy zwierząt – wielki dziób, rozgałęzienia w formie rogów czy korony drzewa, wydłużona broda, pasma układające się promieniście dookoła głowy, pasma zgrupowane przy nosie i brwiach – kocie, czub na środku głowy, kryza od ramion w postaci rozpostartego pawiego ogona, stabilizator biegnący od kości krzyżowej w dół – przypominający ogon kangura. Zaobserwowałam też dwie formy nazwane przeze mnie Koronami z racji swojej wielkiej wagi. Korona głowy wygląda jakby dookoła czoła świeciły kolorowe latarki/kryształy poziomo w przestrzeń – przypomina znaną nam aureolę czy rondo kapelusza, czy płatki rozkwitniętego kwiatu, rozświetla się naszym blaskiem przy okazywaniu radości, przy śmiechu. Korona bioder łączy nasze biodra z wnętrzem Ziemi w postaci świecących smug, układających się od bioder w dół i przypomina kielich kwiatu, powinna być w nieustannym łagodnym ruchu, dla nieustannej witalności.
Taki wygląd pola z opisem porównującym do zwierząt czy roślin może być dla niektórych dziwne, ale daje nam też pojęcie o tym co dla nas najważniejsze – jesteśmy Wszystkim. Mamy ciało materialne człowieka, a eteryczne i energetyczne pozostałych Istot Żywych, co daje nam Istotę Pełną i połączoną. Czyż nie ta zasada leży u podstaw wielu pra-filozofii i zasad działania energii na Ziemi i we Wszechświecie? Czyż nie wspieramy się symboliką zwierząt mocy i mocą roślin w rytuałach szamańskich? Czyż nie wtedy uruchamiają się nasze  naturalne struktury i dają nam nowy, inny zasób energetyczny do działania? Jesteśmy połączeni z innymi światami w sposób energetyczny i to jest oczywiste, a czy dopuścimy do siebie myśl i poczucie, że jesteśmy Całym Światem? Jesteśmy Wszystkim.
Struktury kryształowe można odczytać w polu innego człowieka – nikt nie jest w stanie ich zmieniać poza nami samymi!!!  – i można też wskazać miejsca, gdzie przychodzi do nas informacja o jakiejś dysharmonii. Pole działa natychmiast! Po usłyszeniu takiej informacji można podjąć decyzję o zmianie i od razu skonfrontować jak zaszła ta zmiana w strukturach energetycznych. Mamy to niesamowite szczęście, że jest to od razu widoczne i od razu działa, możemy wtedy zacząć wprowadzać to w materię i działania życia codziennego. Pojawiają się wtedy wskazówki, osoby i zdarzenia, które będą wspierać tą drogę i materializować „naprawiony” obraz energetyczny z naszego pola. Ważne jest podjęcie decyzji i realizowanie jej potem według informacji, które się pojawiają.
Umacnianie decyzji działaniem prowadzi do jej materializacji.
Wszelkiego powodzenia!                  Katarzyna Bratumiła Barczyńska

***

Czytanie i Moc Decyzji

w Polu Kryształowym Człowieka

spotkania indywidualne     (ok. 60 min. )

 

W polu pokazują się najważniejsze informacje i od razu – możliwość ich zmiany energetycznie –  na Teraz.

Najważniejszym etapem tego procesu jest PODJĘCIE DECYZJI i wprowadzenie Nowej energii w Działanie!

Po wejściu do Pola kryształowego osoby – podane zostają informacje i pokazuje się zarys i kształty poszczególnych energii.

Pod wpływem usłyszenia informacji można podjąć decyzję o zmianie i jest ona od razu wprowadzona w polu przez nasze kryształy serca. 

Jest także od razu widziana i wyczuwalna, więc można to skonfrontować ze stanem poprzednim.

Wycofują się obce, niepotrzebne już sploty i rozplatają  z naszymi nićmi , dając nowe miejsca w pleceniu naszego życia

Taka nowa struktura kryształowa – energetyczna – potrzebuje codziennego wzmacniania na co dzień – czyli świadomego wprowadzania zmiany w działaniu, komunikacji z ludźmi i materii.

Umacnianie decyzji prowadzi do jej materializacji.

 

Czytanie: Katarzyna Bratumiła Barczyńska,  tel. 509 089 083,

Comments are closed.