GABINET

🙂

Wrocław – gabinet masażu  …

chwilowo zawieszony  z powodu poszukiwania miejsca na stały pobyt i wyposażenia w większą ilość stacjonarnych kryształów 🙂 !!!

zapraszam na sesje czytania pola oraz zdalnej mandali telefonicznie lub na skype

oraz na wizyty indywidualne z dojazdem do mnie lub do Ciebie w odległości do ok. 50 km

w przypadku dojazdu do Ciebie dodaję 1 zł za kilometr 🙂

do opłaty podanej poniżej oczywiście 🙂 🙂 🙂

dobrego roku i powodzenia we wszystkich zamierzeniach! 🙂

***

kasia w mandali 2******

Kryształy – regeneracja i witalizacja organizmu

Propozycje gabinetowe:

1.  Głęboka relaksacja i regeneracja   – Mandala kryształowa

– optymalnie 3-5 spotkań – wspomaganie leczenia ciała, stanów depresji, wyczerpania, przewlekłych chorób i przemęczenia ogólnego, zagubienia marzeń i poczucia sensu życia, celu do którego ciekawie i z pasją dążymy – ok. 120 min. relaksowania i zaśnięcia na leżąco w specjalnie dobranych układach minerałów z rozpoznaniem dalszego działania na co dzień, opowieści o ułożonym wzorze i kolorach, dokumentacja zdjęciowa z późniejszym opisem dodatkowego poziomu spostrzeżeń po opadnięciu emocji 🙂 razem z rozmową wstępną ok. 2 godz. plus opis wieczorem lub kolejnego dnia – 222 zł pojedyncze spotkanie, każde następne w serii – 190 zł, wszystkie trwają w sumie ponad 2,5 godz. mojego czasu w bardzo intensywnym stanie odmiennym 🙂

*

2.     Czytanie informacji pola kryształowego

– pozyskanie podstawowych 2-3 najważniejszych informacji do dalszego wprowadzania świadomej zmiany, dla osób w trudnych sytuacjach życiowych, przy zamieszaniu w podjęciu decyzji, stanach lękowych i depresji, braku sensu życia, ale również ciekawości swoich mocnych stron i wzmacniania ich
– ok. 45 min. plus rozmowa rozpoznawcza – razem 90 min – 180 zł

*

3.     Czytanie pola kryształowego plus głęboka relaksacja w  osobistej mandali z minerałów – połączenie 1 i 2

 – ok. 3  godz. – potężna zmiana w strukturach energetycznych człowieka, dająca możliwość zmian w materii i sposobie działania, myślenia, nowego życia, przyjemny i jednocześnie dynamiczny czas, fascynujące przeżycie, mini pobyt w SPA Kryształowym 🙂 – 300 zł

*

4.    Dobranie osobistych kryształów i minerałów

 – 50 zł dobranie rodzaju minerału plus koszt kryształu lub minerału lub zestawu kamieni,
przy powyższych zabiegach dobór gratis

*

5.     Dobranie struktury i minerałów – mandala indywidualna, domowa lub do miejsca pracy

–  harmonia z otoczeniem – przystosowanie energii otoczenia do własnych przestrzeni życiowych – połączenie świadomie z Naturą – sen, sypialnia, praca, gabinet, dom, ogród, mini miejsca mocy – od 90 – 999 zł…

 

6.    Albumy  „Mandale kryształowe”  i „Kryształy w życiu człowieka”

Najnowsze na rynku minerałów książki o naturalnym i całościowym podejściu do Natury kryształu. Minerały przede wszystkim są połączone z pozostałymi światami Istot Żywych – roślin, zwierząt, ludzi i ciał niebieskich jako jeden energetycznie organizm wspólnie działający i zasilający się nawzajem. Ekskluzywne, przepiękne wydanie – idealny prezent czy własna księga zaglądania dla serca 🙂

 ***

W Polu Kryształowym Człowieka…

Mamy wiele ścieżek wiedzy o budowie energetycznej człowieka. Moje poznanie prowadzi przez przestrzenie, które nie mają swoich źródeł pisanych ani ustnych w znanych filozofiach czy naukach z ostatnich tysiącleci… Poznanie przyszło poprzez odczyt rękami dookoła ciała człowieka i kilka lat badania tego niepojętego dla naszej cywilizacji zjawiska.
Człowiek, w moim odczycie, wygląda jak portal / brama / błona pomiędzy wszechświatami – co najmniej dwoma, równie ogromnymi i równie energetycznymi.
„Nasz wszechświat” widoczny z jednej strony – dookoła – człowieka ukazuje nam postać podobną do Słońca czy Jeża (dwa potężne symbole prasłowiańskie). Cały tułów jest wirem z którego nieustannie „wypływają” niezliczone ilości nici czy promieni. Nici te tworzą na zewnątrz ciała bardzo specyficzne połączenia i kształty, przypominające formy spotykane u Istot Żywych na Ziemi.
Kształty pola czy struktury mają swoje odwzorowania w elementach świata roślin i zwierząt oraz elementów ziemi czy minerałów. Ślady dawnego wykorzystania tej wiedzy możemy spotkać w naturalnej postaci w strojach ludowych oraz świadomie stosowanych jako wzmocnienie energetyki w strojach panujących – od najdawniejszych czasów. Każdy Człowiek posiada pełne wyposażenie we wszystkie kształty i funkcje struktur, ale nie ze wszystkich na raz korzysta. Struktury wykorzystywane w danej chwili są napełnione energią z wiru serca i działają w materii naszego świata trójwymiarowego i zdarzeń.
Podstawowe formy pola układają się pasmami w elementy przypominające znane kształty – podałam najbliższe dla mnie skojarzenie: skrzydła przednie i tylne, skrzydełka w okolicy łydek i głowy, elementy głowy przypominające formy zwierząt – wielki dziób, rozgałęzienia w formie rogów czy korony drzewa, wydłużona broda, pasma układające się promieniście dookoła głowy, pasma zgrupowane przy nosie i brwiach – kocie, czub na środku głowy przechodzący po plecach w dół, kryza od ramion w postaci kołnierza czy rozpostartego pawiego ogona, stabilizator biegnący od kości krzyżowej w dół – przypominający ogon kangura. Zaobserwowałam też dwie formy nazwane przeze mnie Koronami z racji swojej wielkiej wagi. Korona głowy wygląda jakby dookoła czoła świeciły kolorowe latarki/kryształy poziomo w przestrzeń – przypomina znaną nam aureolę czy rondo kapelusza, czy płatki rozkwitniętego kwiatu, wianek z kwiatów, rozświetla się naszym blaskiem przy okazywaniu radości, przy działaniu pełnym śmiechu. Korona bioder łączy nasze biodra z wnętrzem Ziemi w postaci świecących smug, układających się od bioder w dół i przypomina kielich kwiatu, powinna być w nieustannym łagodnym ruchu, dla nieustannej witalności.
Taki wygląd pola z opisem porównującym do zwierząt czy roślin może być dla niektórych dziwny, a nawet „brzydki”, ale daje nam też pojęcie o tym co dla nas najważniejsze – jesteśmy Wszystkim. Mamy ciało materialne człowieka, z elementów Ziemi, a eteryczne i energetyczne – pozostałych Istot Żywych, co daje nam Istotę Pełną i połączoną.
Czyż nie ta zasada leży u podstaw wielu pra-filozofii i zasad działania energii na Ziemi i we Wszechświecie? Czyż nie wspieramy się symboliką zwierząt mocy i mocą roślin w rytuałach szamańskich? Czyż nie wtedy uruchamiają się nasze naturalne struktury i dają nam nowy, inny zasób energetyczny do działania? Jesteśmy połączeni z innymi światami w sposób energetyczny i to jest oczywiste, a czy dopuścimy do siebie myśl i poczucie, że jesteśmy Całym Światem? Jesteśmy Wszystkim.

 

Struktury kryształowe można wyłącznie odczytać w polu innego człowieka – nikt nie jest w stanie ich zmieniać poza nami samymi!!! Choć można nas przestraszyć lub namówić do zmian i wtedy jest to ingerencja, ale za naszą zgodą – nieświadomą – częściowo pod wpływem lęku, ale zgoda niestety jest… Mogą na nas działać struktury, które są z nami połączone od chwili narodzin z racji wejścia w konkretny system religijny, państwowy, szkolny czy rodzinny.  

Zauważyłam pewne prawidłowości przy Czytaniu Pola – w polu kryształowym można znaleźć i wskazać miejsca, gdzie przychodzi do nas informacja o jakiejś dysharmonii. Pole i nasza intuicja działa natychmiast! Po usłyszeniu takiej informacji można podjąć decyzję o zmianie i od razu skonfrontować, jak zaszła ta zmiana w strukturach energetycznych. Mamy to niesamowite szczęście, że jest to od razu widoczne i od razu działa w energii, możemy wtedy zacząć wprowadzać to w materię i działania życia codziennego.
Pojawiają się wtedy wskazówki, osoby i zdarzenia, które będą wspierać tą drogę i materializować „naprawiony” obraz energetyczny z naszego pola. Ważne jest podjęcie decyzji i realizowanie jej potem według informacji, które się pojawiają. 

***

Indywidualne Czytania Pola Kryształowego        

            Jest to spotkanie mające na celu uświadomienie sobie 2-3 głównych informacji z życia, usłyszenie ich i spowodowanie zmiany poprzez zmianę magnetyzmu swojego serca, zmianę kierunku czucia, myślenia i działania. Te kilka informacji, to zwykle kluczowe miejsca w polu energetycznym, mające wpływ na zdarzenia i nasze samopoczucie.

            Pole kryształowe to zapis magnetyzmu naszego serca – informacji dookoła naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą przeczytania tego zapisu  – możemy świadomie podejmować decyzje o zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, niekorzystnymi dla nas. Wszystkie procesy rozplatania się z innymi światami dobrze prowadzić bardzo, bardzo powoli.  Im więcej czasu damy sobie na zmianę, tym lepiej ona będzie działać – już od chwili decyzji.

            W  kryształach naszego pola pokazują też się przyczyny zaburzeń emocjonalnych i chorób ciała na głębokich poziomach zapisu. Możemy sie również dowiedzieć o naszych zasobach i zdolnościach, a raczej potwierdzić, o czujemy swoje predyspozycje od dziecka . Ważne są również informacje o zaniedbanych  przez nas własnych aspektach, które  są ważne dla naszego życia i zdrowia. Pod wpływem żarliwej decyzji pole się przebudowuje, zbędne połączenia/nici obcego pola wyplatają się z naszego same. Wystarczy podjąć mocną decyzję i trwać przy niej.
Reszta robi się sama. Zmienione energetycznie części naszego pola działają na materię i zdarzenia.

               Umacnianie decyzji działaniem prowadzi do jej materializacji.
Wszelkiego powodzenia!                    Katarzyna Bratumiła Barczyńska

 

***

Czytanie i Moc Decyzji

w Polu Kryształowym Człowieka

spotkania indywidualne     (ok. 90 min. )

 

W polu pokazują się najważniejsze informacje i od razu – możliwość ich zmiany energetycznie –  na Teraz.

Najważniejszym etapem tego procesu jest PODJĘCIE DECYZJI i wprowadzenie Nowej energii w Działanie!

Po wejściu do Pola kryształowego osoby – podane zostają informacje i pokazuje się zarys i kształty poszczególnych energii.

Pod wpływem usłyszenia informacji można podjąć decyzję o zmianie i jest ona od razu wprowadzona w polu przez nasze kryształy serca i jego potężny magnetyzm. 

Jest także od razu widziana i wyczuwalna, więc można to skonfrontować ze stanem poprzednim.

Wycofują się obce, niepotrzebne już sploty i rozplatają  z naszymi nićmi , dając nowe miejsca w pleceniu naszego życia

Taka nowa struktura kryształowa – energetyczna – magnetyczna – potrzebuje codziennego wzmacniania na co dzień – czyli świadomego wprowadzania zmiany w działaniu, komunikacji z ludźmi i materii.

Umacnianie decyzji prowadzi do jej materializacji.

 

Czytanie: Katarzyna Bratumiła Barczyńska,  tel. 509 089 083,

Comments are closed.