Pole Kryształowe Człowieka – Pełnia Stworzenia

Polu Kryształowym Człowieka…

Mamy wiele ścieżek wiedzy o budowie energetycznej człowieka. Moje poznanie prowadzi przez przestrzenie, które nie mają swoich źródeł pisanych ani ustnych w znanych filozofiach czy naukach z ostatnich tysiącleci… Poznanie przyszło poprzez odczyt rękami dookoła ciała człowieka i kilka lat badania tego niepojętego dla naszej cywilizacji zjawiska.
Człowiek, w moim odczycie, wygląda jak portal / brama / błona pomiędzy wszechświatami – co najmniej dwoma, równie ogromnymi i równie energetycznymi.

***

mydełko rózane bliżej

***

„Nasz wszechświat” widoczny z jednej strony – dookoła – człowieka ukazuje nam postać podobną do Słońca czy Jeża (dwa potężne symbole prasłowiańskie). Cały tułów jest wirem z którego nieustannie „wypływają” niezliczone ilości nici czy promieni. Nici te tworzą na zewnątrz ciała bardzo specyficzne połączenia i kształty, przypominające formy spotykane u Istot Żywych na Ziemi.
Kształty pola czy struktury mają swoje odwzorowania w elementach świata roślin i zwierząt oraz elementów ziemi czy minerałów. Ślady dawnego wykorzystania tej wiedzy możemy spotkać w naturalnej postaci w strojach ludowych oraz świadomie stosowanych jako wzmocnienie energetyki w strojach panujących – od najdawniejszych czasów. Każdy Człowiek posiada pełne wyposażenie we wszystkie kształty i funkcje struktur, ale nie ze wszystkich na raz korzysta. Struktury wykorzystywane w danej chwili są napełnione energią z wiru serca i działają w materii naszego świata trójwymiarowego i zdarzeń.
Podstawowe formy pola układają się pasmami w elementy przypominające znane kształty – podałam najbliższe dla mnie skojarzenie: skrzydła przednie i tylne, skrzydełka w okolicy łydek i głowy, elementy głowy przypominające formy zwierząt – wielki dziób, rozgałęzienia w formie rogów czy korony drzewa, wydłużona broda, pasma układające się promieniście dookoła głowy, pasma zgrupowane przy nosie i brwiach – kocie, czub na środku głowy przechodzący po plecach w dół, kryza od ramion w postaci kołnierza czy rozpostartego pawiego ogona, stabilizator biegnący od kości krzyżowej w dół – przypominający ogon kangura. Zaobserwowałam też dwie formy nazwane przeze mnie Koronami z racji swojej wielkiej wagi. Korona głowy wygląda jakby dookoła czoła świeciły kolorowe latarki/kryształy poziomo w przestrzeń – przypomina znaną nam aureolę czy rondo kapelusza, czy płatki rozkwitniętego kwiatu, rozświetla się naszym blaskiem przy okazywaniu radości, przy śmiechu. Korona bioder łączy nasze biodra z wnętrzem Ziemi w postaci świecących smug, układających się od bioder w dół i przypomina kielich kwiatu, powinna być w nieustannym łagodnym ruchu, dla nieustannej witalności.
Taki wygląd pola z opisem porównującym do zwierząt czy roślin może być dla niektórych dziwny, a nawet „brzydki”, ale daje nam też pojęcie o tym co dla nas najważniejsze – jesteśmy Wszystkim. Mamy ciało materialne człowieka, a eteryczne i energetyczne pozostałych Istot Żywych, co daje nam Istotę Pełną i połączoną.

Czyż nie ta zasada leży u podstaw wielu pra-filozofii i zasad działania energii na Ziemi i we Wszechświecie? Czyż nie wspieramy się symboliką zwierząt mocy i mocą roślin w rytuałach szamańskich? Czyż nie wtedy uruchamiają się nasze naturalne struktury i dają nam nowy, inny zasób energetyczny do działania? Jesteśmy połączeni z innymi światami w sposób energetyczny i to jest oczywiste, a czy dopuścimy do siebie myśl i poczucie, że jesteśmy Całym Światem? Jesteśmy Wszystkim.
Struktury kryształowe można wyłącznie odczytać w polu innego człowieka – nikt nie jest w stanie ich zmieniać poza nami samymi!!! Choć można nas przestraszyć lub namówić do zmian i wtedy jest to ingerencja, ale za naszą zgodą – nieświadomą – częściowo pod wpływem lęku, ale zgoda niestety jest… Odwagi! jesteśmy potęgą energetyczną, a zachowujemy się jak myszki… do siebie również kieruje te słowa, bo tak mamy ułożony świat, że czujemy się ciągle mali…

Zauważyłam pewne prawidłowości przy Czytaniu Pola – w polu kryształowym można znaleźć i wskazać miejsca, gdzie przychodzi do nas informacja o jakiejś dysharmonii. Pole i nasza intuicja działa natychmiast! Po usłyszeniu takiej informacji można podjąć decyzję o zmianie i od razu skonfrontować, jak zaszła ta zmiana w strukturach energetycznych. Mamy to niesamowite szczęście, że jest to od razu widoczne i od razu działa w energii, możemy wtedy zacząć wprowadzać to w materię i działania życia codziennego.

Pojawiają się wtedy wskazówki, osoby i zdarzenia, które będą wspierać tą drogę i materializować „naprawiony” obraz energetyczny z naszego pola. Ważne jest podjęcie decyzji i realizowanie jej potem według informacji, które się pojawiają.
Umacnianie decyzji działaniem prowadzi do jej materializacji.
          Wszelkiego powodzenia!                      Katarzyna Bratumiła Barczyńska

This entry was posted in Artykuły. Bookmark the permalink.

Comments are closed.